Конструкція
Відмінні риси:
- Інноваційний, реалістичний ефект полум'я Real Fire Perfect
- Матеріал лицьової панелі – дзеркало з підвищеною здатністю, що відображає
- Система імітації полум'я та система обігріву незалежні один від одного
- Ультра тонкий корпус
- Миттєвий нагрівання приміщення
- Встановлюється на стіну
- Опція «звук потріскування дров»
- Ультра широка модель
Функціональні особливості:
- Три режими роботи
- Два режими потужності обігріву
- Регулювання яскравості полум'я
- У комплекті пульт ДК
- Мінімальне споживання в режимі імітації полум'я: 4 Вт
Режими роботи:
- Режим Імітація полум'я — реалістичне зображення вогню без функції обігріву
- Режим Імітація полум'я + обігрів половинної потужності (1000 Вт)
- Режим Імітація полум'я + обігрів повної потужності (2000 Вт)