Матеріали корпусу
Габаритні разміри
Люстра Zuma Line PL200910-400-GD Carlo добре впорається з освітленням приміщення. Освітлювальний прилад заввишки 500 мм, шириною 400 мм и довжиною 400 мм – найкращий вибір для вітальні, спальні, кабінету, холу та вестибюлю.
Технічні характеристики Люстра Zuma Line PL200910-400-GD Carlo
- Потужність лампи:30 Вт
- Кількість джерел світла: 1
- Тип цоколю: LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В