Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Магнітний світильник LTX 07.6000.12.930.BK доповнить основне світло в будинку, підкреслить функціональні зони і без проблем впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Дизайнери знаходять місце моделі висотою 11.2 мм і довжиною 600 мм і в офісі, і в виставковому залі.
Технічні характеристики
- Потужність лампи: 12 Вт