Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Магнітний світильник LTX 06.0591.14.930.WH In Line Tubхарактеризуется наступними габаритами: висота - 197 мм, ширина - 52 мм.
Технічні характеристики LTX 06.0591.14.930.WH In Line Tub
- Потужність лампи : 14 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В