Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Магнітний світильник LTX 06.1000.7.930.BK In Line Ball Mхарактеризуется наступними габаритами: висота - 1500 мм, ширина - 100 мм.
Технічні характеристики LTX 06.1000.7.930.BK In Line Ball M
- Потужність лампи : 7 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В