Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Магнітний світильник LTX 06.2051.12.940.BK In Line Comfort 205характеризуется наступними габаритами: висота - 48 мм, ширина - 24.5 мм.
Технічні характеристики LTX 06.2051.12.940.BK In Line Comfort 205
- Потужність лампи : 12 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В