Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Магнітний світильник LTX 06.2221.4.930.BK In Line Tubхарактеризуется наступними габаритами: висота - 27.5 мм, ширина - 24.5 мм.
Технічні характеристики LTX 06.2221.4.930.BK In Line Tub
- Потужність лампи : 2 Вт
- Кількість джерел світла : 2
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В