Матеріали корпусу
Магнітний світильник LTX 06.8000.18.940.BK In Line Lineaхарактеризуется наступними габаритами: висота - 48 мм, ширина - 24.5 мм.
Технічні характеристики LTX 06.8000.18.940.BK In Line Linea
- Потужність лампи : 18 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В