Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Для вдалого декорування приміщення, врахуйте розміри світильника і габарити приміщення. Висота моделі складає 190 мм, ширину - 60 мм, довжину - 300 мм.
Технічні характеристики Azzardo GM4205-12V Jerry
- Потужність лампи : 12Вт
- Тип цоколя : G53
- Мережа для підключення: 220В