Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Для вдалого декорування приміщення, врахуйте розміри світильника і габарити приміщення. Висота моделі складає 165 мм, ширину - 80 мм, довжину - 80 мм.
Технічні характеристики Azzardo SH613000-10-BK Siena
- Потужність лампи : 10Вт
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В