Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Для вдалого декорування приміщення, врахуйте розміри світильника і габарити приміщення. Висота моделі складає 185 мм, ширину - 100 мм, довжину - 100 мм.
Технічні характеристики Azzardo SH603000-20-WH Siena
- Потужність лампи : 20Вт
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В