Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Для вдалого декорування приміщення, врахуйте розміри світильника і габарити приміщення. Висота моделі складає 160 мм, ширину - 80 мм, довжину - 485 мм.
Технічні характеристики Zuma Line GU16016-3TU-BK Gaster
- Потужність лампи : 50Вт
- Тип цоколя : GU10
- Мережа для підключення: 220В