Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Для вдалого декорування приміщення, врахуйте розміри світильника і габарити приміщення. Висота моделі складає 160 мм, ширину - 80 мм, довжину - 485 мм.
Технічні характеристики Zuma Line 2011006027456 Gaster
- Потужність лампи : 50 Вт
- Тип цоколя : GU10
- Мережа для підключення: 220В