Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Для вдалого декорування приміщення, врахуйте розміри світильника і габарити приміщення. Висота моделі складає 170 мм, ширину - 153 мм, довжину - 304 мм.
Технічні характеристики Zuma Line TK170815-2 Toledo
- Потужність лампи : 5Вт
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В