Матеріали корпусу
Габаритні розміри
LTX 02.0190.15.930.WH Turbine характеризується наступними розмірами: висота - 30 мм, довжина - 190 мм. Найчастіше ці моделі вибирають для облаштування приміщень з невеликою площею: світильник однаково добре виглядає і на стіні, і на стелі.
Технічні характеристики LTX 02.0190.15.930.WH Turbine
- Потужність лампи : 15 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В