Матеріали корпусу
Габаритні розміри
LTX 02.2600.25.930.BK DISK характеризується наступними розмірами : висота - 60 мм, довжина - 260 мм. Найчастіше дані моделі вибирають для облаштування приміщень з невеликою площею: світильник однаково добре виглядає і на стіні, і на стелі.
Технічні характеристики LTX 02.2600.25.930.BK DISK
- Потужність лампи: 25 Вт