Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Стельовий світильник Zuma Line DY111-D800 Fran характеризується наступними розмірами: висота – 105 мм, довжина – 800 мм. Найчастіше ці моделі вибирають для облаштування приміщень з невеликою площею: світильник однаково добре виглядає і на стіні, і на стелі.
Технічні характеристики Стельовий світильник Zuma Line DY111-D800 Fran
- Потужність лампи: 60 Вт
- Кількість джерел світла: 1
- Тип цоколя: LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В