Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити(висота - 60 мм, ширина - 120, довжина - 120 мм) і простота монтажу дозволяють застосовувати Azzardo SHR633000-10-BK Monza для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики Azzardo SHR633000-10-BK Monza
- Потужність лампи : 10 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В