Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Azzardo SHS573000-50-BK Monza характеризується наступними розмірами: висота - 60 мм, довжина - 400 мм. Найчастіше ці моделі вибирають для облаштування приміщень з невеликою площею: світильник однаково добре виглядає і на стіні, і на стелі.
Технічні характеристики Azzardo SHS573000-50-BK Monza
- Потужність лампи : 50 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В