Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити(висота - X мм, ширина - 230, довжина - 230 мм) і простота монтажу дозволяють застосовувати Kanlux 27218 Rounda V2LED12W-NW-SN для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики Kanlux 27218 Rounda V2LED12W-NW-SN
- Потужність лампи : 12 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В