Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити(висота - X мм, ширина - 220, довжина - 220 мм) і простота монтажу дозволяють застосовувати Kanlux 28933 Rounda V2LED18W-NW-SR для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики Kanlux 28933 Rounda V2LED18W-NW-SR
- Потужність лампи : 18 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В