Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити(висота - 178 мм, ширина - 140, довжина - 52 мм) і простота монтажу дозволяють застосовувати LTX 02.0514.13.930.BK Tub m sa 140 для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики LTX 02.0514.13.930.BK Tub m sa 140
- Потужність лампи : 13 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В