Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити (висота - 178 мм, ширина - 52, довжина - 52 мм ) і простота монтажу дозволяють застосовувати LTX 123219-LTX TUB M SA для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики LTX 02.0514.13.940.BK TUB M SA
- Потужність лампи: 13 Вт
- Кількість джерел світла: 1
- Тип цоколя: LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В