Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити(висота - 150 мм, ширина - 185, довжина - 75 мм) і простота монтажу дозволяють застосовувати LTX 02.0715.13.940.BK Tub l sa 150 для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики LTX 02.0715.13.940.BK Tub l sa 150
- Потужність лампи : 13 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В