Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити(висота - 85 мм, ширина - X, довжина - 100 мм) і простота монтажу дозволяють застосовувати LTX 02.8030.10.830.BK Box для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики LTX 02.8030.10.830.BK Box
- Потужність лампи : 10 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В