Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Трековий прожектор Azzardo SH643000-10-BK Tivoli Track 5901238422242 характеризується наступними габаритами: висота - 195 мм, ширина - 80 мм.
Технічні характеристики Azzardo SH643000-10-BK Tivoli Track
- Потужність лампи : 10 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В