Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Практичні розміри Kanlux 29162 Orte LED 18W-NW-O-SE(висота - 65 мм, ширина - 250 мм) допомагають створити комфортну обстановку в слабоосвітлених місцях, максимально освітити присадибну територію.
Технічні характеристики Kanlux 29162 Orte LED 18W-NW-O-SE
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Потужність лампи : 18 Вт
- Мережа для підключення: 220В