Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Магнітний світильник LTX 06.2052.12.940.BK In Line Comfortхарактеризуется наступними габаритами: висота - 107 мм, ширина - 24.5 мм.
Технічні характеристики LTX 06.2052.12.940.BK In Line Comfort
- Потужність лампи : 12 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В