Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Висота лампи складає 480 мм, ширину - 160 мм, що зручно і для дорослих, і для дітей. Також світильник обладнаний безпечним плафоном. Саме такі параметри рекомендують вибирати медики, щоб зберегти зір.
Технічні характеристики Zuma Line F16026-1T Lino
- Потужність лампи : 60Вт