Матеріали корпусу
Габаритні розміри
При купівлі врахуйте, що тип кріплення світильника - монтажна планка. Компактні габарити(висота - 1200мм, ширина - 500 мм, довжина - 500 мм) дозволяють використати світильник в приміщеннях будь-якої квадратури : над кухонним столом або кріслом для зайняття рукоділлям, над туалетним столиком, біля комода або книжкової шафи.
Технічні характеристики Zuma Line 2011006780054 Trim
- Потужність лампи : 24 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В