Матеріали корпусу
Габаритні розміри
LTX 02.2500.14.930.BK RING характеризується наступними розмірами : висота - 50 мм, довжина - 250 мм. Найчастіше дані моделі вибирають для облаштування приміщень з невеликою площею: світильник однаково добре виглядає і на стіні, і на стелі.
Технічні характеристики LTX 02.2500.14.930.BK RING
- Потужність лампи: 14 Вт