Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити (висота - 57 мм, ширина - 104, довжина - 104 мм ) і простота монтажу дозволяють застосовувати LTX 123213-LTX RIO для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики LTX 01.6490.10.930.WH RIO
- < li> Потужність лампи: 10 Вт
- Кількість джерел світла: 1
- Тип цоколя: LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В