Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити(висота - 111 мм, ширина - X, довжина - 140 мм) і простота монтажу дозволяють застосовувати LTX 01.7715.26.840.WH Pro In для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики LTX 01.7715.26.840.WH Pro In
- Потужність лампи : 26 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В