Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити(висота - 150 мм, ширина - 75, довжина - 75 мм) і простота монтажу дозволяють застосовувати LTX 02.0711.18.940.WH Tub l s 150 для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики LTX 02.0711.18.940.WH Tub l s 150
- Потужність лампи : 18 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В