Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити(висота - 60 мм, ширина - 260, довжина - 260 мм) і простота монтажу дозволяють застосовувати LTX 02.2600.25.940.BK Disk s для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики LTX 02.2600.25.940.BK Disk s
- Потужність лампи : 25 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В