Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити(висота - 220 мм, ширина - 200, довжина - 200 мм) і простота монтажу дозволяють застосовувати LTX 02.7710.33.840.WH Pro_surf для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики LTX 02.7710.33.840.WH Pro_surf
- Потужність лампи : 33 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В