Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Невеликі габарити(висота - 100 мм, ширина - X, довжина - 91 мм) і простота монтажу дозволяють застосовувати LTX 02.8010.10.830.WH Block для підсвічування будь-яких приміщень.
Технічні характеристики LTX 02.8010.10.830.WH Block
- Потужність лампи : 10 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В