Матеріали корпусу
Габаритні розміри
Westlight 1128 характеризується наступними розмірами: висота - 258 мм, довжина - 60 мм. Найчастіше ці моделі вибирають для облаштування приміщень з невеликою площею: світильник однаково добре виглядає і на стіні, і на стелі.
Технічні характеристики Westlight WL-101D-12W BK
- Потужність лампи : 12 Вт
- Кількість джерел світла : 1
- Тип цоколя : LED-модуль
- Мережа для підключення: 220В